Menu

Budete potřebovat:

Pro zahájení kurzu autoškoly jsou nezbytné oba dva správně vyplněné formuláře. Věnujte prosím zvýšenou pozornost při vyplňování formulářů...

První formulář je přihláška do autoškoly, kterou prosím vytiskněte OBOUSTRANNĚ!!! a vyplňte podle pokynů >>>ZDE

Druhý formulář je potvrzení o zdravotní způsobilosti. Posudek o zdravotní způsobilosti vyplní PRAKTICKÝ LÉKAŘ. Skutečnost, že se jedná o praktického lékaře (žádný specialista typu Oční, Gynekolog,...), musí být obsažena v jeho razítku, případně doplněna a podepsána lékařem vedle razítka. Datum lékařské prohlídky nesmí být v době přijetí do autoškoly starší 3 měsíců.


TIP:

"Pokud nosíte brýle a chcete si zjednodušit budoucnost za volantem, nechte si napsat od lékaře do posudku možnost používání brýlí, nebo kontaktních čoček. (harmonizační kód 01.06 – Brýle nebo kontaktní čočky). V momentě kdy máte napsáno pouze brýle (harmonizační kód 01.01) a máte nasazené kontaktní čočky, porušujete tím zákon!!!"


Bude se hodit pro doplnění studia:

Fyzická kniha autoškoly je pořád to nejlepší co je, (nedojde vám nikdy baterie), ale dnes jsme v digitální době, kde mobilní aplikace dokážou zefektivnit výuku a tréning, to vše nezbytné pro úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek. Níže uvedené odkazy jsou jenom zástupci z mnoha dalších aplikací, určených pro mobilní telefony, tablety.

Pohlídejte si aktuálnost aplikací! Autoškola EXPRES není vlastníkem těchto aplikací a tudíž nenese žádnou zodpovědnost za případné nepříjemnosti způsobenými těmito aplikacemi.


Bude se hodit do života...:

Odkazy na www stránky, kde se dozvíte, vzděláte, mají v dnešním internetovém bludišti, smetišti, velkou váhu. Proto tu máte k dispozici několik praktických odkazů...