Menu

../VÝUKA/D

D >>> Desatero rad začátečníkům"


Desatero rad začátečníkům

 • 1. Vyberte si správného parťáka
 • Vyberte si dobře, kdo bude sedět vedle vás. Měl by to být někdo klidný, tolerantní, žádný pošuk. Ideálně kamarád / kamarádka, co již mají něco zkušeností ze silničního provozu. (myšleno tím, ujeto alespoň 1.000 km za volantem, během posledních pár let)

  Pokud to bude někdo, kdo se vás bude snažit hned od začátku přeučit na to, jak se to má správně dělat, vřískajíc, "...že v autoškole vás naučili úplný ho..." a jenom vás tím stresovat, vyměňte ho!!! Ono sedět vedle časované bomby, to je téměř jistá cesta k tomu, udělat po pár jízdách rozhodnutí, že řídit auto?...NIKDY!!! Do této kategorie stresorů mnohdy spadají rodiče, partneři.

  Většina chlapů má pocit, že vlastní patent na nejlepšího řidiče na světě a ještě k tomu se do toho přimíchává divoké ego a strach, že bude ublíženo jeho chloubě, plechovému miláčkovi.


  To hlavní co potřebujete, je KLID za volanem. Pokud tohle již máte vyřešené, pokračujte na další článek...

  TIP: Můžete využít služeb autoškoly EXPRES a absolvovat první kilometry vaším autem s učitelem, který vám pomůže překonat strachy. Stojí to pár stovek, ale máte jistotu, že budete v klidném prostředí...

  |vydáno: 18. srpna 2016 |zobrazeno: 1024x|

  Příbuzné:

  1 - Vyberte si správného parťáka
  ZOBRAZENO
  2 - Seznamte se... s vozidlem...
  3 - Nalaďte si příjemné prostř...
  4 - První kilometry, mimo měst...
  5 - Jezděte často...
  6 - Střídejte trasy
  7 - Plánujte přestávky, odpočívejte
  8 - Nechvátejte, vše si připra...
  9 - Jedete-li poprvé sami......
  10 - Moudré myšlenky na konec...
  >>> čeká na zveřejnění